BuradasınızEpoksi Boya Kaplama

Epoksi Boya Kaplama

Epoksi Boya Kaplama ; 

Epoksi boya, kimyasal ve fiziksel etkilere son derece dayanikli, epoksi reçine esasli, yari mat görünümde, son kat boyadir.

Epoksi Boya Özellikleri
Kimyasal ve fiziksel etkilere mükemmel dayanim göstermesi, Her türlü metal ve beton yüzeylerde rahatlikla kullanilabilmesi

Epoksi Boya kullanim alanlari
Epoksi boya son kat, asit ve baz gibi kimyasal maddelere maruz kalan metal ve beton yüzeyler ile liman ve sanayi tesislerindeki metal yüzeylere uygulanmis tüm epoksi astar ve ara kat sistemlerin üzerine, son kat kaplama olarak kolaylikla uygulanabilir.

Teknik bilgiler
Epoksi boya yari mat görünümlüdür.
Boya Yogunluk: 1,20 ± 0,05 g/ml
Kati madde % agirligi : 75 ± 2
kati madde % hacmi : 65 ± 3
Toz Kuruma zamani 45- 45 dakkika 20 °C
Dokunma kuruma zamani 1 - 1,5 saat 20 °C
Montaj kuruma zamani 48 saat 20 °C
Net kuruma zamani 7 gündür.
Alevlenme Noktasi: > 27 °C
Güvenlik ve Saglik Bilgileri:
Epoxy Boya Son Kat uygun olmayan sekilde kullanildiginda sagliga zararli olabilir ve yangin tehlikesi yaratabilir. Bu nedenle depolama, tasima ve kullanma sirasinda gerekli önlemler alinmalidir.
Epoksi Boya Sembolü : Xn, F
Tehlike Uyarilari R: 11 20/ 21 / 22
Güvenlik Uyarilari: 16 - 20/ 21-24/ 25-38

Genel Uyarilar
Yalnizca iyi havalandirilmis alanlarda, maske ile birlikte kullaniniz ve solumayiniz. Yukarida yer alan ürün özellikleri son teknoloji standartlarina ve laboratuar test sonuçlarina göre düzenlenmis olup, tavsiye esaslidir. Ürün kullaniminda tarif edilen sartlar, hakim olan yerel durum ve kullanilacak diger malzemeler mutlaka göz önüne alinmalidir. Bilgilerin önceden haber verilmeden degistirilme hakki saklidir. www.epoksin.com

Bize Ulaşın

Samsun Taş Kaplama İletişim0535 745 14 69

Samsun Dekoratif Taş FirmalarıThis email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

Samsun Dekoratif Taş Firma AdresiOrta Mah. Nazlıcan Sk. 
No:20/A Soğanlık
Kartal / İSTANBUL

Ziyaretçi

21 ziyaretçi ve 0 üye çevrimiçi